O nás

8 let zkušeností se vzděláním profesionálů

Jsme jazyková škola, která se specializuje na výuku cizích jazyků a soft-skills kurzů. Jsme jediným a kvalitním dodavatelem technických jazykových kurzů v našem regionu. Špičky zejména ve strojírenském a plastikářském průmyslu realizují výuku právě u nás. Nabízíme technicky orientované jazykové kurzy pro celou řadu oborů, které s dlouholetou praxí pečlivě zajišťujeme.

Po úspěšném dlouhodobém působení ve Zlínském, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji jsme se stali market leaderem firemního vzdělávání, protože jsme jediná jazyková škola, která se soustřeďuje na firemní vzdělávání a odborně vzdělává lektory nejen svoje, ale lektory ostatních jazykových škol v otevřených kurzech.

Kromě kurzů, které pravidelně vypisujeme (únor a září) nebo děláme studentům na míru, se soustředíme na pořádání vzdělávacích akcí pro dospělé, které vedou k jazykovému i profesnímu rozvoji. Patříme k největším jazykovým školám na jihovýchodě Moravy, což z nás dělá konkurenceschopný vzdělávací subjekt, otevřený přáním a specifikacím našich klientů.

Jako jediná jazyková škola jsme schopni pomoci také s dotacemi od EU na jazykové vzdělávání. Našim klientům pomáháme s dotačními žádostmi zcela zdarma.

Přípravě lekcí se ve spolupráci s ředitelem jazykové školy věnuje i naše metodička. Úzká spolupráce mezi klientem a metodikem, kterého doporučujeme před započetím výuky kontaktovat, umožňuje přesné naplnění vypracovaných studijních plánů. Tyto studijní plány Vám na přání před započetím výuky předložíme a upravíme podle Vašich preferencí. (Toto samozřejmě není možné u kurzů pro veřejnost, kde se Vám metodik snaží doporučit vhodnou variantu z námi nabízených kurzů, které už běží.)

U kurzů na míru se vždy snažíme o maximální otevřenost vůči klientům a své klienty také motivujeme k tomu, aby nám co nejšíře popsali specifika, která od svého jazykové vzdělávání očekávají. Snažíme se vyjít vstříc každému klientovi, a proto jsou naše kurzy velice různorodé. Liší se samozřejmě jazykovou úrovní, ale také použitými materiály. Jazykovou úroveň uvádíme ve stupních Evropského referenčního rámce (SERR). Tyto úrovně jsou dostatečně metodicky popsány a odpovídají jak britským cambridgeským zkouškám, tak i jejich americké variantě IELTS.

Tempo výuky si u nás můžete zvolit sami, a tak se nemůže stát, že by na Vás lektor příliš spěchal nebo Váš jazykový rozvoj naopak brzdil. Pokud byste měli pocit, že s Vaším kurzem není něco v pořádku, budeme rádi, pokud ihned oslovíte metodika, který se Vašemu dotazu bude věnovat.

Naše metodologie vychází z potřeb klienta. Řada našich lektorů ovládá Direct Method of English, kterou se ve svých lekcích dopracovávají k rychlým posunům v mluveném jazyce. Obecně jako velice progresivní shledáváme konfrontační metodu – tedy získávání slovní zásoby přímo z původních textů a nahrávek s podrobným vysvětlením od lektora. Každé osvojené téma je se studenty konverzačně upevněno a dlouhodobě procvičováno.

Opakování

Za nejcennější přínos našich lektorů považujeme soustavnost a opakování učiva v delším časovém horizontu. Tento přístup staví do popředí výukové plány, které u studenta systematicky budují schopnost mluvit na požadovaná témata. Plán výuky pomáhá lektorovi vracet se ke klíčovým slovům a frázím, a tak nenechat studenta cenné vědomosti zapomenout.

Bude nám ctí, pokud se i Vy stanete naším klientem a stejně jako naši stávající klienti se o nás pochvalně zmíníte na našem FB profilu nebo po dohodě s Vámi zveřejníme Váš komentář v záložce Reference.

img
On-line poptávka

Přihlašte se k odběru novinek z našeho blogu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím