Jazykové pobyty

Dětský příměstský tábor

Tábory pro děti ve věku 6 – 15. Děti jsou volnou formou vedeny k angličtině. Rozdělení do skupin po 4 –  6 dětech probíhá na základě rozřazovacího pohovoru a dovoluje lektorům věnovat se dětem každé jazykové úrovně podle jejich potřeb. Děti mají možnost anglicky komunikovat jak mezi sebou, tak s lektory. K udržení angličtiny jako nástroje konverzace u pokročilejších dětí přispívá i přítomnost rodilých mluvčí. Děti mají možnost učit se v přirozeném prostředí a každodenních situacích.

Příměstský tábor bude probíhat formou výuky v učebně a formou výletů po blízkém okolí. Tábor má vždy stanovené téma, podle kterého se bude odehrávat, hry a aktivity budou probíhat v cizím jazyce.

Dětský pobytový tábor

Pobytový tábor probíhá formou výuky v učebně, venku a formou výletů po blízkém okolí. Tábor má vždy stanovené téma, podle kterého se bude odehrávat, hry a aktivity budou probíhat v cizím jazyce.

Děti se nemusí obávat, že budou jako ve škole, hlavním cílem je ukázat, že angličtina může být zábava.

Tábor je určen pro cca 30 dětí ve věku 6 – 12 let (v případě zájmu lze přihlásit i šikovné předškoláky).

Víkendové pobyt s výukou

Víkendový pobyt s výukou jazyka formou zábavy - dopolední výuka a odpolední aktivity s angličtinou nebo-li spojení příjemného s užitečným. Prohloubení jazykových znalostí, procvičení nejdůležitějších obratů společenského styku, navazování prvních kontaktů a potřebná gramatika.

Jsme připraveni pro vás připravit víkendovou výuku i na míru. Náplň kurzu a harmonogram lze přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům a to i v případě, že budete mít zájem o jiný jazyk nebo termín.

Zahraniční jazykový pobyt - Londýn

Jazykové kurzy v Londýně představují perfektní cestu k dodání elegance Vašim jazykovým dovednostem. Od anglické kultury a historie přes nakupování a noční život, Londýn představuje jedno z nejlepších míst ke studiu na světě.

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější nabídku včetně dopravy.

img
On-line poptávka

Přihlašte se k odběru novinek z našeho blogu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím