Business academy - pomaturitní studium

Právě jste dokončili střední školu ? Chce využít pomaturitní studium pro kariéru v profesně zaměřeném studiu ? Jsme tu pro Vás.

Jsme jazyková škola, která se specializuje na výuku cizích jazyků ve firmách. Jelikož je nám firemní prostředí velmi dobře známo, tak víme, že schopnost komunikovat v cizím jazyce je pro zaměstnance, kromě odbornosti, naprosto klíčová dovednost. Mezi naše klienty patří firmy z různých průmyslových odvětví, potřeba jazyka jde tedy napříč všemi obory. Znalost cizího jazyka je nutností již při psaní životopisu, dále se projeví při přijímacím pohovu a následně při vykonávání dané profese.

Asistenti/tky, sekretářky, obchodníci, referenti, výroba, top management, jednatelé a ředitelé firem a další zaměstnanci – to vše jsou naši stávající studenti, kterým pomáháme zvýšit jejich jazykovou úroveň nebo rozšířit slovní zásobu v daném oboru, ve kterém pracují.

Hlavní okruhy pomaturitního studia:

Protože nechceme v naší jazykové škole pouze „vyrábět“ absolventy a rádi spojujeme teorii s praxí, rozhodli jsme se pro část výuky v terénu.

Studenti se s lektory podívají přímo do firem a vyzkouší si své jazykové znalosti v konkrétním prostředí a konkrétní situaci.

Praktická ukázka použití cizího jazyka pomůže studentům odbourat konverzační bariéry a bude pro ně dobrou průpravou při pracovní uplatnění po studiu.

Další informace k pomaturitnímu studiu:

img
On-line poptávka

Přihlašte se k odběru novinek z našeho blogu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím